Uwaga !!!


Zarząd Dróg Powiatowych w Koninie informuje, że rozpoczęto roboty drogowe na drodze powiatowej nr 3251P w miejscowości Żychlin, ul. Staromiejska. Wszystkich kierowców uprzejmie prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.


Planowany termin zakończenia robót - 12.09.2024 r.

 

 


 

Ogłoszenie o sprzedaży drewna pochodzącego z wycinki drzew 

 


 

Pracownik poszukiwany! Oferta pracy!

Aktualnie poszukujemy doświadczonych kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze - Inspektor ds. dróg i obiektów mostowych.

Szczegóły dostępne w zakładce: Oferty Pracy


 

Informacja dotycząca umieszczania materiałów wyborczych przy drogach powiatowych

  


 

Z okazji przypadającego dziś Dnia Drogowca i Transportowca wszystkim Koleżankom i Kolegom Drogowcom i Transportowcom życzymy wszelkiej pomyślności!

 


 

 

KOMUNIKAT

 

W dniu 02 maja 2024r. (czwartek), Zarząd Dróg Powiatowych w Koninie

jest nieczynny

 

 


 

Sprzedaż drzew na pniu - droga 3210P

 


 

KOMUNIKAT


Zarząd Dróg Powiatowych w Koninie informuje, że w związku z remontem przepustu w miejscowości Mąkolno w ciągu drogi powiatowej nr 3201P - odcinek drogi Mąkolno - Sycewo będzie zamknięty dla ruchu. 

Planowany termin zamknięcia odcinka drogi to 16.04.2024 r. Wprowadza się objazd według schematu na załączniku graficznym. Przewidywany termin przywrócenia ruchu to 26.04.2024 r. Za powstałe utrudnienia, w trakcie trwania remontu, serdecznie przepraszamy.

 


Pracownik poszukiwany! Oferta pracy!

Aktualnie poszukujemy doświadczonych kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze - Inspektor ds. dróg i obiektów mostowych.

Szczegóły dostępne w zakładce: Oferty Pracy. 


Sprzedaż drzew na pniu - droga 3237P


 

 

 

 

Jubileusz 25 - lecia Zarządu Dróg Powiatowych w Koninie